Ενημερώνονται οι καταρτιζόμενοι να προσέλθουν ως εξής:
Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων Α:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μμ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μμ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων Γ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10 πρωί στο Βρεφονηπιακό Σταθμό
Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης Α1 (Α έως ΜΥΛΩΝΑΣ):
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4.45 μ.μ. στον 1ο Βρεφονηπιακό Σταθμό του Δήμου Δάφνης-Υμηττού, Όθωνος και Μιαούλη 1, πλατεία Τσαλαγανίδη - χάρτης
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 3.10 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης Α2 (υπόλοιποι):
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ. στον 1ο Βρεφονηπιακό Σταθμό του Δήμου Δάφνης-Υμηττού, Όθωνος και Μιαούλη 1, πλατεία Τσαλαγανίδη - χάρτης
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 3.10 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης Γ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 3.10 μ.μ. στον 1ο Βρεφονηπιακό Σταθμό του Δήμου Δάφνης-Υμηττού, Όθωνος και Μιαούλη 1, πλατεία Τσαλαγανίδη - χάρτης
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Α:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 5.40 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Γ1:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10 3.10 μ.μ. στο 1ο ΕΠΑΛ Υμηττού, Παπαστράτου 35 - http://1epal-ymitt.att.sch.gr/
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Γ2:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10 3.10 μ.μ. στο 1ο ΕΠΑΛ Υμηττού, Παπαστράτου 35 - http://1epal-ymitt.att.sch.gr/
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Δ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 3.10 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Στέλεχος Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου Α:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Στέλεχος Διοίκησης και Οικονομίας Γ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Παρακαλείσθε να μην τηλεφωνείτε στο ΔΙΕΚ για επιβεβαίωση της παραπάνω ανακοίνωσης και να παρακολουθείτε το παρόν ιστολόγιο για νέες ανακοινώσεις.
Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων Α:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μμ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μμ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Βοηθός Βρεφονηπιοκόμων Γ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10 πρωί στο Βρεφονηπιακό Σταθμό
Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης Α1 (Α έως ΜΥΛΩΝΑΣ):
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4.45 μ.μ. στον 1ο Βρεφονηπιακό Σταθμό του Δήμου Δάφνης-Υμηττού, Όθωνος και Μιαούλη 1, πλατεία Τσαλαγανίδη - χάρτης
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 3.10 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης Α2 (υπόλοιποι):
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ. στον 1ο Βρεφονηπιακό Σταθμό του Δήμου Δάφνης-Υμηττού, Όθωνος και Μιαούλη 1, πλατεία Τσαλαγανίδη - χάρτης
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 3.10 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Τεχνικός Μαγειρικής Τέχνης Γ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 3.10 μ.μ. στον 1ο Βρεφονηπιακό Σταθμό του Δήμου Δάφνης-Υμηττού, Όθωνος και Μιαούλη 1, πλατεία Τσαλαγανίδη - χάρτης
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ. στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Α:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 5.40 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Γ1:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10 3.10 μ.μ. στο 1ο ΕΠΑΛ Υμηττού, Παπαστράτου 35 - http://1epal-ymitt.att.sch.gr/
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Γ2:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 14/10 3.10 μ.μ. στο 1ο ΕΠΑΛ Υμηττού, Παπαστράτου 35 - http://1epal-ymitt.att.sch.gr/
Εκπαιδευτής Υποψηφίων Οδηγών Δ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 3.10 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Στέλεχος Μηχανογραφημένου Λογιστηρίου Α:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Στέλεχος Διοίκησης και Οικονομίας Γ:
ΤΕΤΑΡΤΗ 12/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
ΠΕΜΠΤΗ 13/10 4 μ.μ στο ΔΙΕΚ Δάφνης-Υμηττού
Παρακαλείσθε να μην τηλεφωνείτε στο ΔΙΕΚ για επιβεβαίωση της παραπάνω ανακοίνωσης και να παρακολουθείτε το παρόν ιστολόγιο για νέες ανακοινώσεις.